Diş Muayenehaneleri

Temiz hava hastaların, personelin sağlığını korur

Diş hekimliği çalışma alanı, diş hekimlerini, personeli ve hastaları, yüksek hızlı aletlerden kaynaklanan bulaşıcı aerosol parçacıklarının yanı sıra bakteri ve virüsler gibi havadaki patojenler dahil olmak üzere, rutin dişçilik çalışmaları sırasında çok çeşitli hava kirleticilerine maruz bırakabilir. Hepavent HV Serisi, enfeksiyon kontrolü, ekstraoral aspirasyon ve negatif basınçlı ortamların kolay kurulumu için dişhekimliği ofisleri için esnek, etkili ve uygun maliyetli hava temizleme çözümleri sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Enfeksiyon kontrolü

Yüksek hızlı matkapların ve ultrasonik ölçeklendirme ekipmanının kullanılması, havada saatlerce kalabilecek kadar hafif olan ince damlacıklar ve aerosol parçacıkları üretir. Milyonlarca mikro damlacıktan oluşan matkap aerosollerinde bulunan bakteri ve virüsler kolayca solunur ve potansiyel bir enfeksiyon kaynağı oluşturur.

Hava temizleme sistemleri, yüksek verimli partikül filtrelerinin yanı sıra cıva buharları, dezenfektanlar ve uçucu organik bileşikler için önemli gaz fazı filtreleri içermelidir.

Yeni HV Hava Temizleyici, dental aerosol tarafından oluşturulan kontaminasyonu gidermek için tasarlanmış ticari sınıf, taşınabilir bir filtreleme sistemidir. Hepavent HV, Covid-19 dahil olmak üzere zararlı bakteri ve virüslerin havasını temizleyen 4 aşamalı bir filtreleme sistemine sahiptir.

Hepavent HV Hava Temizleyici taşınabilir ve kullanımı kolaydır ve personelinizin ve hastalarınızın ihtiyaç duyduğu koruma ve huzuru sağlar.

Diş Muayenehaneleri İçin Hava Temizleme Cihazı