Neden Hepavent ?

NEDEN HEPAVENT?

Piyasadaki En İyi Ticari Hava Temizleyiciler.

Havadaki partikülleri, mikroorganizmaları, virüsleri ve kötü kokuları yok ederek çevreye sağlıklı hava sağlıyoruz.

Virüslerin İlk Geçişinde %99,9 Temizleme Oranı
Sağlık tesisleri ve hijyenik ortam gerektiren tüm yaşam alanları için

Tıbbi Sınıf Hava Temizleyiciler.

Bir odaya hava kirliliğini birkaç dakika içinde %99,99’a kadar azaltır.Sizede sadece Hepavent ile temiz , ferah havayı solumak kalır.

Sessizliğin tadını çıkarın.

Sessiz çalışma ile yenilikçi ses yalıtım konsepti ile etkileyicidir, böylece rahatsız olmazsınız.Her ne yapıyorsanız konsantrasyonunuzu bozmaz işinize bakabilirsiniz.

Kutuyu açın ve başlayın!

Hepavent HV serisi önceden yapılandırılmış olarak teslim edilir – tek ihtiyacınız olan bir boş elektrik prizidir ve güvenle nefes alabilirsiniz.

Yeşil Sağlıklı Ürünler

Gerçek EC-fan teknolojisi, hava temizleyicilerin yalnızca güvenilir şekilde çalışmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.

Neden Hepavent'i seçmeliyiz?

Çünkü En Kaliteli Ekipmanlar Kullanıyoruz

HV SERİSİ
Cihaz, aerosol partiküllerinin ve asılı maddelerin havada kalma yoğunluğunu ve süresini azaltır ve doğrudan kurulum yerinde etkin bir şekilde çalışır. Bu esnek, yüksek performanslı hava temizleyici nereye yerleştirilirse konumlansın:
Gerekli hava değişim hızına bağlı olarak cihaz, 15.000 metreküp havadan oluşan saflaştırılmış ve filtrelenmiş bir “temiz bölge alanı” üretecektir.
Bu arıtma bölgesinde, cihaz kontamine oda havasının büyük hacimli hava girişlerini gerçekleştirebildiğinden, çevredeki havanın mikroplardan, ince partiküllerden veya diğer havadaki mikro partiküllerden etkilenmesi engellenecektir.

Seri, ofisler ve dinlenme salonlarından daha küçük uçtaki öğrenci konaklama odalarına kadar her şeyi kapsayan 5 modelden oluşur.

Hastane Koğuşlarına, Okullara, Kolejlere, Üniversitelere, Mahkeme Salonlarına ve tabii ki tüm İşletmelere ve ayrıca aralığın daha geniş ucunda akla gelebilecek hemen hemen her tür kamu binası veya işyerine kadar.

COVID ön saflarında Hastaları ve Personeli Korumaya Yardımcı Olmak

H14 Hepa Filtre

EN 1822 – ISO 16890

Filtre Derinliği : 280mm (60mm veya 80mm değil)

H14 olarak da adlandırılan HEPA 14, hassas sağlık bakım ortamlarında bakterileri, virüsleri ve diğer havadaki kirleticileri filtrelemek için yaygın olarak kullanılan filtre sınıfıdır.

HEPA’nın anlamı nedir?
HEPA, Yüksek Verimli Partikül Havanın kısaltmasıdır. Partikül filtreleri için EN 1822 standardına göre sınıflandırılmış bir dizi yüksek verimli filtredir.
Filtreler, MPPS (Most Penetran Particle Size) olarak adlandırılan, yakalanması en zor olan partikül boyutunu filtrelemede ne kadar iyi olduklarına bağlı olarak farklı sınıflara ayrılır.

HEPA filtreleri iki sınıfa ayrılır:
HEPA 13 ve 14.

HEPA 14, havadaki partiküllere karşı özellikle hassas olan ortamlarda yaygın olarak kullanılan filtredir, örn. sağlık ortamları ve laboratuvarlar.

Tüm HEPA 14 filtreleri ayrı ayrı test edilmiştir ve 0,1-0,2 µm partiküller için en az %99,995 filtreleme verimliliğine sahiptir*. Yakalanması en zor olan parçacık boyutudur. Daha büyük ve daha küçük partiküller için filtre, daha da yüksek filtreleme verimliliğine sahiptir.

Partikül filtrasyonu için EN 1822 standardına göre HEPA filtreleri (HEPA 14) veya ISO 16890 standardına göre ePM1 (%60 veya %80) kullanıyoruz.

HEPA 14: Minimum ayırma verimliliği %99,995

Elektrostatik Filtreleme Teknolojisi

Elektrostatik filtre teknolojisi, mikron altı partiküllerin yüksek toplama verimliliği ve güçlü elektrik alanı sayesinde yüksek antibakteriyel güce sahiptir ve polen, ince toz, toner, küf, duman, virüs, bakteri ve tütün dumanı üzerinde etkilidir. boyutlarına göre vücudumuzun içine girebilir ve bazı organları yıpratabilir. Havadaki en tehlikeli maddeler arasında, her yıl milyonlarca ölüme neden olan çok güncel sorunlar olan Coronavirüs ve Legionella buluyoruz. Elektrostatik filtreler sayesinde polen, toz akarları, mantar ve diğer kirleticiler yakalanıp etkisiz hale getirildiğinden bu sorun ortadan kalkar.

Bakteri eliminasyonunun etkinliği %98-99’dur;

* Micrococcus luteus gibi havadaki bakteriler
* Rhodotorula rubla gibi mayalar
* Bacillus anthracis
* Doğal hava spektrumunda bulunan küf ve mikroplar

Berlin Hijyen Enstitüsü, elektrostatik filtrelerin havadaki bakteri, maya ve küfleri %98 – %99 verimle havadan uzaklaştırabildiğini belgelemiştir.