HEPAVENT TÜRKİYE

hepavent, gelişen yapı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, mekanik taahhut firmalarının mühendislik ve çeşitlilik içeren yüksek kaliteli Isıtma/Havalandırma/Klima (HVAC) ekipmanlarını üretmek, tedarik etmek ve destekleyici mühendislik hizmetlerini vermek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Hava koşullandırma ürünleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kurulduğu günden itibaren kuruluş amacından uzaklaşmadan, ürün portföyünü, hizmet kalitesini, kurumsal bilgi/becerisini sürekli geliştirerek sektördeki saygın yerini kazanmıştır.

Firmamız, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek, enerji verimliliğini arttırmak için tasarlanmış çevre dostu havalandırma ve iklimlendirme ürünlerini sektöre kazandırmaktadır. Endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, alışveriş ve ticaret merkezleri, konutlar ve daha birçok yaşam alanı için verimli, ekonomik ve uzun ömürlü hava koşullandırma ürünlerini sizlere en üst kalite ve optimum fiyat polikası ile sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Üretimini yaptığımız makina grupları

  1. Hava Temizleme Cihazları
  2. Hijyenik Terminaller
  3. Ekoloji Üniteleri
  4. Klima Santralleri
  5. Havalandırma Fanları
  6. Özel Hava Difüzörleri ve Damperleri

Vizyonumuz

Klima havalandırma alanında sektörün önde gelen firmaları ile uzun süreli ve yoğun emekli işbirliğimiz sayesinde alanımızda uzmanlaşarak, yeni ufuklar açıp yeni çözümler oluşturduk. Alanımızda etkinliğimizi sürekli arttırmak, müşterilerimizin gelişen teknolojiler doğrultusunda çeşitlilik gösteren gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak ve böylece müşterilerimizle sürekli bir beraberlik oluşturmak temel vizyonumuz olmuştur.

Tüm ilişkilerimizde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek, tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize, personelimize daima dürüst davranmak temel ilkemiz olmuştur. Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer sağlamayı, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni karşılamayı kendimize öncelik edinmiş, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin yanında olarak destek sağlamayı en önemli görevimiz bilmişizdir.

Hepavent

DOĞA ve ÇEVRE

Yatırımlarımızda doğaya, kültüre ve insan yaşamına saygılı projeler üretmeyi hedefliyoruz. Doğal kaynakların ve kültürel değerlerimizin geleceğe aktarılması için sorumlu hareket ediyoruz. Yenilenebilir ve temiz enerji kaynakları ile yeni teknolojilere büyük önem veriyoruz.  
Çevreye verilen sektörel zararları düşürmek için iş ortaklarımızı aktif olarak çevre dostu ürünlerin tasarımına ilişkin süreçlerin içine alıyoruz. Bu bilinçle, tüm yatırımlarımızda ileriye bakarak geleceğe dönük tasarımları hayata geçirmek için çalışıyoruz.
Mühendislik departmanımızın en değerli hedeflerinden biri çevreye zarar vermeyen teknoloji ve ürünler geliştirmektir. Fan-motor seçimleri ve uygulamaları bu hedefleri uzun ömrü, yüksek verimi ve düşük gürültü seviyesi ile karşılamaktadır.
Kaynakların lüzumsuz kullanılmasını önlemek ve atıkların kaynağında ayrıştırılması için atıkların gruplanarak doğaya zarar vermeden geri dönüşümü ve hammadde ihtiyacı olarak tekrar kullanılması firmamızın tüm departmanlarında bilinçli olarak uygulanmaktadır.