Kuaför Salonları

Stilistler ve müşterileri risk altında

Kuaförler özellikle hava kalitesi ile ilgili belirli risklere maruz kalmaktadır. Kuaför salonlarında havalandırma genellikle ihmal edilir ve en son ölçüm kampanyaları bu tür kuruluşlarda çok yüksek konsantrasyonlarda kirletici olduğunu gösterir. Bu Yeni Hava Temizleyici Salonunuzdaki Virüsleri Ortadan Kaldırmaya Yardımcı Olabilir.

Spa ve güzellik salonu pazarı, son birkaç on yılda dirençliydi ve büyümeye devam etti. Ancak COVID-19 karantinası ve kısıtlamaları müşteri görünümünü değiştirdi ve en olumsuz etkilenen işletmelerden biri.

Pek çok ülkede kuaförler ve berber dükkanları çalışır durumda ancak çok katı protokoller ve standartlar var. Kapalı ortamlarda bulunmanın en önemli yönü havadır ve kapalı bir ortamda zararlı patojenlere karşı duyarlı olmak, yansıtma eylemlerini gerektirir.

Hijyenin önemli olduğu durumlarda, Hepavent hava temizleyicileri işinizi kurtarabilir ve personeliniz ve müşterileriniz için temiz, güvenli iç ortam havası sağlayabilir.

Hepavent, kuaför salonlarında mevcut olan kirlilikle etkin bir şekilde mücadele eden ve sağlık protokolünüzü güçlendiren kapsamlı bir kullanımı kolay hava temizleyici yelpazesi sunar. Çalışanlarınızı sert ürünlerin kullanımıyla ilgili mesleki hastalıklardan koruyun.

Kuaförler & Berberler İçin Hava Temizleme Cihazı