Laboratuvarlar

Laboratuvarlarda temiz hava, personel güvenliği ve kalite kontrolü için hayati öneme sahiptir.

Hastanelerdeki birçok laboratuvar tesisi, kontaminasyon riskinin daha etkin bir şekilde kontrol altına alınmasını sağlamak için uzak ve müstakil konumlarda yer almaktadır. Bu konumlara genellikle merkezi HVAC sistemi tarafından yetersiz hizmet verilir. Hastane personelinin tıbbi ilaç bileşiklerinden kaynaklanan yüksek düzeyde havadaki partiküllere ve aerosollere maruz kalması ve havadaki biyo-partiküllere olası maruz kalması nedeniyle kontaminasyon riskleri olduğuna dair endişeler vardı. Bu, enfeksiyon bulaşma riskini artırabilir.

HEPAVENT HV EU HAVA ARITICILARI HASTANELERİN MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAKTADIR.

Hastaneler, klinikler ve diğer tesislerdeki tıbbi laboratuvarlar, gelişmiş hava temizleme uzmanlığı ve üstün filtrasyon teknolojileri nedeniyle Hepavent’i tercih ediyor. Hepavent, dünya çapında kompakt hava temizleme sistemleri ve HVAC sistemi filtre yükseltmelerinde lider tedarikçidir. Hepavent’in HV EU Serisi hava temizleyicileri, mikroorganizmalarla uğraşan laboratuvarların ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır.

İnce partikül madde Konsantrasyonlarının İzlenmesi ve Veri Kaydı.

İzleme, hava kalitesi uzmanlarının iç ortam koşulları hakkında veri toplamasını sağlar, Kaynak sorunları belirleyin ve sorunları azaltmak için çözümler formüle edin.

* 7″ Dokunmatik panel

* Hava kalitesi göstergesi PM2,5 (İnce Toz Odası Sensörü)

* USB portu ile datalog aktarımı / Partikül ölçümü ve partikül verilerinin saklanması

* Hava kalitesine göre otomatik çalışma modu (PM2,5)

* Zaman çizelgesi

* Şifre koruması

Laboratuvarlar İçin Hava Temizleme Cihazı