Okul ve Kreşler

Okullardaki hava kalitesi sağlığı ve akademik performansı etkiler

Öğretmenlere ve çocuklara basit, uygun maliyetli ve profesyonel bir şekilde sağlıklı bir öğrenme ortamı sağlamayı görevimiz olarak görüyoruz. Özellikle Corona’nın sağlığa tehdit olduğu bu dönemde. Hepavent hava temizleyicileri havadaki ince tozları, virüsleri, bakterileri ve polenleri yok eder. HV V+ hava temizleyicileri, Corona virüsü partiküllerini havadan uzaklaştırmak için çok uygundur.

Okullar için Hepavent çözümleri

Milyonlarca öğrenci için öğrenme kaybının potansiyel olarak yıkıcı etkileri, COVID-19 salgını sırasında ciddi bir risktir. Bunu akılda tutarak, birçok okul sınıftaki ve okul çevresindeki öğrencileri COVID-19’dan korumak için stratejiler arıyor. Bu stratejilerden biri de sınıflarda hava temizleyicileri kullanmaktır.

Okullarda sağlıklı hava kalitesi yaratmak ve sürdürmek benzersiz bir zorluktur. İç ve dış hava kirleticilerinin karmaşık bir karışımı, öğrenme ortamını tehlikeye atabilir ve öğrencilerin ve personelin sağlığı ve rahatlığı konusunda endişelere neden olabilir. Hepavent, çok çeşitli hava kirliliği sorunlarını çözmek için okullara etkili hava temizleme çözümleri sağlama konusunda kapsamlı deneyime sahiptir.

Sınıfları COVID-19’a karşı korumak için en iyi hava temizleyici nedir?

Hepavent HV V+ HEPA (H14) filtreli hava temizleyicileri, koronavirüs ile aynı boyuttaki partikülleri filtrelemede oldukça etkilidir. Bu nedenle HEPA 14 filtreli hava temizleyicileri, okullarda ve sınıflarda taşınabilir hava temizleyicileri için önerilen seçimdir.

Okul , Kreş , Anaokulu İçin Hava Temizleme Cihazları