Oteller & Karşılama Salonları

Doğal, kimyasal içermeyen hava temizleme ile otel odalarında, kumarhanelerde, restoranlarda ve tatil köylerinde havadaki ve yüzeylerdeki patojenleri yok edin.

Konaklama endüstrisi, müşterileriniz için mükemmel atmosferi yaratmakla ilgilidir. Restoranlar, oteller, lounge barların hepsinin ortak noktası, orada bulunanların kendilerini rahat hissetmeleri ve geri dönmeye istekli olmalarıdır. Soluduğumuz hava, herhangi bir ortamda kalış şeklimizi doğrudan etkiler. Bu nedenle sigara içme kabinlerinden/odalarından, mutfaklardan, depolardan, temizlik malzemelerinden ve dışarıdan gelen istenmeyen kokular asla müşterilerinizin sorunu olmamalıdır. Konuklar temiz, sağlıklı havayı takdir eder.

Konaklama sektörü, pandemi sonrası misafirleri ağırlarken benzersiz zorluklarla karşı karşıya. Oteller, kumarhaneler, tatil köyleri ve spor etkinlikleri için patojen riskini azaltan dinamik olarak sterilize edilmiş bir ortam sunmak çok önemlidir. Konukların yakınlığı ve bazı olanaklarla ilişkili uzun süreli konaklamalar, sürekli koruma sağlamak için konukların huzurunda güvenli bir şekilde sunulabilen sürekli temizlik gerektirir.

COVID-19 pandemisinin ötesinde, konaklama sektörü, havayı sigara dumanı, istenmeyen kokular, uçucu organik bileşikler (VOC) ve diğer kimyasal dumanlar gibi kirleticilerden arındırarak misafirleri ve çalışanları için hava kalitesini iyileştirmeye çalışıyor. – gazlama malzemeleri ve temizlik maddeleri.

Hepavent, bilimsel olarak doğrulanmış son teknoloji ürünü hava temizleme çözümleri sunarak, konaklama endüstrisine belirli hava kalitesi sorunları veya önleyici faaliyetlere yönelik isteklerde yardımcı olma becerisine sahiptir.

Karşılama Salonları , Otel Odaları, Kumarhaneler , Restoranlar ve Tatil köyleri